Tło strony

Toy Story (1995) • Cały Film • Oglądaj Online

8.3 (6392 ocen)
1h 20min

W świecie zabawek Andyego, których niekwestionowanym liderem był dotychczas kowboj Chudy, pojawia się nowa zabawka - astronauta Buzz.

Ładowanie playera

Obejrzyj zwiastun i otrzymaj dostęp do legalnych źródeł oglądania całych filmów online po szybkiej rejestracji.

Obsada

Tom Hanks jako Woody (voice)

Tom Hanks

Woody (voice)

Tim Allen jako Buzz Lightyear (voice)

Tim Allen

Buzz Lightyear (voice)

Don Rickles jako Mr. Potato Head (voice)

Don Rickles

Mr. Potato Head (voice)

Jim Varney jako Slinky Dog (voice)

Jim Varney

Slinky Dog (voice)

Wallace Shawn jako Rex (voice)

Wallace Shawn

Rex (voice)

John Ratzenberger jako Hamm (voice)

John Ratzenberger

Hamm (voice)

Annie Potts jako Bo Peep (voice)

Annie Potts

Bo Peep (voice)

John Morris jako Andy (voice)

John Morris

Andy (voice)

Oficjalny zwiastun

Ładujemy zwiastun...

Zabawki ożywają w "Toy Story"

"Toy Story", wyprodukowany w 1995 roku, to film, który przenosi nas do świata zabawek Andyego. Głównym bohaterem jest Chudy, kowboj, który dotychczas był niepodważalnym liderem tej wyjątkowej paczki zabawek. Jednakże, na horyzoncie pojawia się nowa figura, astronauta Buzz, który wzbudza nie lada emocje wśród innych zabawek. Film "Toy Story cały film" to prawdziwy majstersztyk animacji, który wciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych w fascynujący świat interakcji między zabawkami.

Niezwykłość "Toy Story caly film" leży w tym, że zabawki ożywają i prowadzą własne życie podczas nieobecności właściciela. Animacja ta pokazuje, jakie emocje, relacje i przygody mogą zgłębiać te maleńkie postacie. Reżyser John Lasseter z powodzeniem oddał ten świat na ekranie, za co otrzymał ogromne uznanie zarówno od widzów, jak i krytyków filmowych.

Niezapomniane przygody w świecie zabawek

Ocena użytkowników, wynosząca 8.3 na 10, idealnie oddaje jakość tego filmu. "Toy Story caly film" to jednocześnie historia o przyjaźni, odwadze i akceptacji, które zabawkowe postacie demonstrują w najróżniejszych sytuacjach. Widzowie mogą śledzić, jak Andy i jego zabawki stawiają czoła różnym wyzwaniom i pokonują przeciwności losu, unikając przy tym wspaniale prowadzonych przez reżysera pułapek narracyjnych.

Amerykańska produkcja, która podbiła serca widzów

Niewątpliwie, "Toy Story cały film lektor pl online" podbił serca milionów widzów na całym świecie. Amerykańska produkcja zachwycająco oddaje emocje i problemy, z jakimi spotykają się zarówno dzieci, jak i dorośli. Świat zabawek to doskonała metafora naszego własnego świata, gdzie każdy ma swoje miejsce, a jednocześnie może przeżywać niezapomniane chwile z przyjaciółmi.

Nie ważne ile razy obejrzałam film "Toy Story". Za każdym razem odkrywam jego atrakcyjność na nowo. Wciąga mnie w intrygujący świat zabawek i w magiczną historię, którą reżyser mistrzowsko przedstawił na ekranie. Dlatego polecam go każdemu - zarówno małym, jak i dużym widzom. "Toy Story" to film, który na zawsze pozostanie w pamięci i sercu tych, którzy mieli przyjemność go zobaczyć.

Oceń film

Ocena: 8.3 Liczba głosów: 6392

0 Komentarzy

Dodaj pierwszy komentarz

Podobne filmy

Zobacz też pozostałe części serii filmowej Toy Story: